Poli Alüminyum Klorür

Poli Alüminyum Klorür

Poli Alüminyum Klorür formul


İçme ve atık suların arıtmasında koagülant malzeme olarak Poli Alüminyum Klorür sıvı halde (PAK 17, PAK 10) kullanılır. Sarı ve beyaz renkli katı formları mevcuttur. Genellikle Poli Alüminyum Klorür %10 - %17 lik sulu çözelti şeklinde depolama ve sevkiyat yapılır. Bu oranlardan dolayı içerdiği poli alüminyum miktarına göre bu solüsyonlar PAK 10, PAK 17 olarak adlandırılır..

Ambalaj

1. Sıvı Poli Alüminyum Klorür 40kg bidon.
2. Sıvı Poli Alüminyum Klorür 70kg bidon.
3. Sıvı Poli Alüminyum Klorür 1000lt IBC tank.
4 .Katı Poli Alüminyum Klorür 25kg torba.
5. PAK 17 (Poli Alüminyum Klorür) 40kg ve 70 kg lık bidonlarda veya 1000 lt IBC tanklarda ve tankerlerde dökme olarak satış, taşıma ve depolama yapılır.

Poli Alüminyum Klorürün Kullanıldığı Yerler

Poli Alüminyum Klorür paketleme

Poli Alüminyum Klorür ayrıca kağıt endüstrisinde de kullanılmaktadır. Poli Alüminyum Klorür PAK 10 içme suyu arıtmalarında ve PAK 17 ise atık su arıtmalarında kullanılır. Ayrıca kağıt sanayinde kullanılır.

Poli Alüminyum Klorür (PAK 10, PAK 17) videosu


Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Poli Alüminyum Klorür, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum Poli Alüminyum Klorürür PAC, baryum Poli Alüminyum Klorürür, demir 3 Poli Alüminyum Klorürür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul