Poli Alüminyum Klorür

Poli Alüminyum Klorür ve Tehlikeleri

Poli Alüminyum Klorür tehlike

Poli Alüminyum Klorürün (PAK 17 - PAK 18) Zararları

Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) cilde ve göze bulaştırılmamaya özen göstermelidir. Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) göz, cilt ve solunum yolları için çok ciddi korozif madde özelliğindedir.. Söz konusu bölgelere temasında tahrişe sebebiyet vereceğinden azami derecede dikkat etmekte fayda vardır.

Soluma:
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) soluyan kişiler temiz havaya çıkartılmalıdır.
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) soluyan şahıs nefes almakta sıkıntı yaşıyorsa en yakın tıbbi yardım merkezinden yardım alınmalıdır.

Cilde temas:
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) cilde temas etmişse derhal bol su ve sabun ile yıkanmalıdır. Minumum yıkama süresi 20 dakika kadar olmalıdır. Doktor çağırınız. Kesinlikle deri yoluyla emilmesine engel olunulmalıdır.
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) ciddi cilt tahribatına neden olur.
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) ile temas
halinde temas eden bölge bol su ile yıkanmalıdır.

Poli Alüminyum Klorür tehlike 2

Göze temas:
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) göze temasta tahrişat yapabilir.
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) göze teması halinde akan su ile yıkanmalıdır ve doktora başvurulmalıdır.

Yutma:
Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) yutmak tehlikelidir. Poli Alüminyum Klorür solüsyonu (PAK 10, PAK 17) yutan kişi kusturulmamalı ve acilen doktora müracat edilmelidir..


Firmamız atıksu ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC 10 PAC 17 PAC 18, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.

Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul