Poli Alüminyum Klorür

Poli Alüminyum Klorür Kullanımı ve Depolanması

Poli Alüminyum Klorür depolama

Akü Asidi Kullanımı

Poli Alüminyum Klorür Kullanımı:

Polialuminyum Klorür ile çalışılırken uygun plastik eldivenler, koruyucu gözlük ve koruyucu elbise ve yüz ve solunum aparatları kullanılması tavsiye edilir.

Poli Alüminyum Klorür Depolama:

Polialuminyum Klorür depolamada lastik kaplı karbon çelik , Polietilen , Polipropilen , PVC , PTFE türü plastik malzemelerden yapılmış tanklar kullanılabilir.
Paslanmaz çelik malzeme önerilmemektedir. Ambalajlarının ağzı sıkıca kapalı olmalıdır. Depolama ortamamı serin ve havadar olmalıdır. Isıdan , alevden ve kıvılcımdan kaçınılmalıdır.
Kuvvetli asitlerden ve okside edici maddelerden uzak tutmak gerekir.
Gözle, deriyle ve elbiselerle temasından kaçının. Buhar , toz , ve zerreciklerini solumaktan sakının. Kuru ve serin (20°C) yerlerde depolayın. Ambalajları sıkıca kapatılmış olmalıdır. Polialuminyum Klorür solüsyonları ideal olarak plastik (PE, PP, PVC) veya fiberglass malzemeden yapılmış tanklarda depolanmalıdır. Paslanmaz çelik malzeme önerilmemektedir.

Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.

Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul