Poli Alüminyum Klorür

PAK 17

pak 17

PAK 17

Pozitif Kimya Ltd Şti 2002 yılındadan beri PAK 17 (PAC 17) satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız genellikle PAK 17 (PAC 17) diye de tabir edilen sıvı Poli Alüminyum Klorür satışı konusunda rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine hammadde temini konusunda yardımcı olmaktadır. 40kg, 70kg ve 1000lt IBC tanklarda ve dökme olarak satışını yapmaktayız.

Pozitif Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren de kimya sektöründe kullanılan genel kimyasal hammaddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın amacı müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürün tedarik etmektir.

Poli Alüminyum Klorür (PAK) haricinde satışını yaptığımız diğer kimyasal malzemelerin listesi aşağıda verilmiştir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Klor paketleme
Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.


Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul