Poli Alüminyum Klorür

PAK 10

pak 10

Pozitif Kimya ,PAK 10 (Poli Alüminyum Klorür solüsyonu %10 ,PAC 10) ürünün satış ve pazarlamasını yapmaktadır. İçme suyu arıtma larında kullanılan PAK 10 40kg, 70kg ve IBC (1000lt) tanklarda ve dökme olarak satışını yapmaktayız.

PAK 10 Kullanım Alanları
- İçme Suyu arıtma sistemlerinde koagulant olarak kullanılır.

Pozitif Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren de kimya sektöründe kullanılan genel kimyasal hammaddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın amacı müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürün tedarik etmektir.

PAK 10 haricinde satışını yaptığımız diğer kimyasal malzemelerin listesi aşağıda verilmiştir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Klor paketleme
Firmamız havuz ve içme sularının dezenfekte edilmesinde kullanılan (su şartlandırma ) kimyasallarının dışında genel kimyasalların da satışını yapmaktadır. Firmamız Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Soda, Payet Kostik, Boncuk Kostik, Formaldehit, Klor, Alüminyum sülfat, polielektrolit, polialüminyum klorür PAC, baryum klorür, demir 3 klorür ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır.


Sık Sorulan Sorular:

                                         

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul